fbpx
Havmak Yayınları®

Filtreli Davlumbaz

Bu yazımızda duman filtreli davlumbaz ünitemizden ve avantajlarından bahsedeceğiz. İlkin, ızgara yapmak isteyen işletmelerin aşması gereken ilk sorun, baca sistemi olan bir işyeri bulmaktır. Ne yazık ki her dükkanda ızgara yapmak için gerekli olan baca sistemi mevcut değildir. Fiyatı veya konumu sizin için uygun bir yer bulduğunuzda baca sorunu planları bozabilir. Mevcutta baca sistemi olan dükkanların ise kira fiyatları diğerlerine nazaran yüksektir. Neticede dükkana sonradan baca eklemek maliyetlidir ve apartman sakinlerinin iznini gerektirdiği için pek mümkün değildir.

Havmak olarak, işletmeleri bu sorundan kurtarmak adına dumansız davlumbaz ar-ge çalışmaları yaptık. Bu çalışmalarla baca sistemine ihtiyaç duymayan, dış ortama duman ve koku vermeyen bir sistem geliştirdik. Haliyle komşulardan ve çevreden şikayete sebep olmayan elektrostatik filtreli davlumbaz ürünlerini geliştirdik. Dahili elektrostatik filtre sistemine sahip olan üniteler sizlerin dumansız ve kokusuz ızgara yapmasına olanak sağlıyor. Aynı zamanda baca yangınlarının da önüne geçiyor.

Gelişen yemek kültürümüz sayesinde sadece lokantalar veya kebapçılar böyle bir sisteme ihtiyaç duymaz. Aynı zamanda kasaplar, süpermarketler, hızlı yemek yerleri gibi işletmeler de ızgara yapar. Bu yüzden birçok alanda faaliyet gösteren işletmelerdeki ızgara yapma gereksinimi, elektrostatik filtreli davlumbaz ünitelerini ihtiyaç haline getirir. Sizlerin de bu tür bir işletme açma girişiminiz varsa veya işletmenizde ızgara yapmayı düşünüyorsanız Eco-Purge serisi elektrostatik filtreli davlumbaz ünitelerini incelemenizi öneririz.

Bacasız Filtreli Davlumbaz Ürünü

Eco-Purge Profesyonel serisi dumansız ızgara ekoloji üniteleri, ızgara yapmak için gerekli bileşenleri tamamıyla içeren paket sistemdir. Havmak tarafından işletmeler için geliştirilen Eco-Purge ünitesi bütünüyle, standart olarak ızgara ocağıdavlumbaz sistemielektrostatik filtreuvc filtreemiş fanı ve kontrol panosunu içerir. Gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde, dış ortama aktarılan havada duman yada koku  emisyonunu tümüyle ortadan kaldırır.

Filtreli davlumbaz ünitesini hem baca sistemi olmayan işletmelerde güvenle kullanabilirsiniz. Hem de baca sistemi olan işletmelerde kanal yağlanmasının önüne geçmek için kullanabilirsiniz. Dumansız mangal ünitesi ile ızgara yapmaya başlamak için sisteme en yakın duvar yada cama 30x50cm ölçülerine sahip hava menfezi eklemeniz tamamıyla yeterlidir. Kurulacak ortama herhangi bir tadilat yapmanıza yada kanal sistemi eklemenize kesinlikle gerek yoktur. 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Filtreli Davlumbaz
Author Rating
51star1star1star1star1star
Ürün Adı
Filtreli Davlumbaz
Fiyat
TL 500
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments