fbpx
Havmak Yayınları®

Mutfak Havalandırma Sistemleri

Mutfak Havalandırma Sistemleri

Mutfak Havalandırma Sistemleri sayesinde baca tesisatına & iznine ihtiyaç duymadan, çevreye duman ve koku yaymadan çalışın. Apartman sakinlerinden baca izni almanıza, baca tesisatı yaptırmanıza ihtiyaç yok. Komşularınızdan aldığınız duman ve koku şikayetleri üzerine işletmenizi kapatmanıza ihtiyaç yok. Bütün pişirme işlemlerine ve mutfak ölçülerine uygun geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm şikayetlerin önüne geçin.

Duman ve Koku Filtreleri – Mutfak Havalandırma Sistemleri

Hem baca tesisatına sahip olan işletmeler için, hem de baca izni alamayan işletmeler için kullanılabilirler. İşletmenin imkanlarına ve isteklerine göre de iç veya dış ortama yerleştirilebilirler. Duman, yağ ve koku gibi kirleticileri haznelerinde toplayan filtreleri, yıkayarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu filtreler, gözle görülen dumanı ortadan kaldırır ve kötü kokuları büyük oranda azaltır. Söz konusu mutfak havalandırma sistemleri, her türlü yemek dumanı, yağı ve kokusuna karşı etkilidirler.

mutfak havalandırma sistemleri - iç mekan kurulumu
İç Mekan Tavan Kurulumu
mutfak havalandırma sistemleri - dış mekan kurulumu
Dış Mekan Kurulumu

Bacasız Pişirme Üniteleri

Bilhassa baca izni alamayan işletmeler, yeni açılacak işletmeler ve dar alana sahip işletmeler tarafından tercih edilen pişirme üniteleri, tüm işletmeler için kolaylıklar sağlar. Izgara, mangal, kızartma vb. her türlü pişirme işlemine uygundurlar. Kömürlü, doğalgazlı veya elektrikli pişirme alanı seçeneklerine sahip üniteler, dumansız ve kokusuz çalışmak için bütün ekipmana sahiptirler. Farklı boyutlarda üretilebilen bacasız pişirme üniteleri, standart olarak 100x50cm pişirme alanına sahiptir. Kurulum gerektirmeyen bu üniteler, tak-çalıştır özelliğe sahiptirler. Duman ve koku filtrelerine sahip olan bu filtreler, dolayısıyla koku ve duman filtrelemede çok etkilidirler.

Bacasız Pişirme Üniteleri
Bacasız Pişirme Üniteleri

Bize Ulaşın

0232 532 00 19 numaralı destek hattımızı arayın, işletmenize uygun havalandırma sistemini seçmenizde sizlere yardımcı olalım. Ayrıca, dilerseniz destek@havmak.com adresine mail atabilirsiniz. Mutfak havalandırma ürünlerimizin fiyatlarını görmek için tıklayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments