fbpx
Havmak Yayınları®

Lokanta Havalandırma

Lokanta Havalandırma, restoran havalandırma, kebapçı havalandırma, ızgara havalandırma, lokanta baca filtresi, restoran baca filtresi, lokanta duman filtresi, restoran duman filtresi

İlk olarak lokanta havalandırma sistemleri, pişirme esnasında ortaya çıkan yağ, duman gibi kirletici parçacıkları giderir. Ve bu şekilde işletme içindeki temiz havayı korumaya yararlar. Neticede, bir havalandırma sistemi içinde havayı temiz tutmak açısından en önemli kısım duman filtreleridir. Lokantalar için kullanılan duman filtrelerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Örnek vermemiz gerekirse bunlar elektrostatik filtre, karbon filtre, uv filtre, sulu filtre olarak sıralanabilirler. Bu filtreler duman gibi kirleticileri havadan temizlemelerinin yanı sıra, kötü kokuları arındırabilmektedirler. Bununla birlikte lokanta havalandırma çalışmaları yaparken doğru duman ve koku filtresinin seçilmesi büyük önem taşır.

Restoran Havalandırma Duman Filtreleri

İlkin, lokanta havalandırma sistemler için duman ve koku filtrelemede fiyat/performans açısından en verimlileri elektrostatik filtrelerdir. Bu filtreler doğru kombinasyonlarda kullanıldıklarında restoran türü işletmelerin havalandırma ihtiyaçlarını tamamıyla karşılayabilirler. Sonuçta kebap gibi yoğun yağlı et pişiren işletme ile döner veya yağlı kızartma ünitesi kullanan işletmenin aynı kombinasyonda cihaz satın alması uygun olmayacaktır. Bu yüzden, lokanta havalandırma sistemlerinde doğru filtreleme ürününü seçmek ve kapasite tayini yapmak çok önemlidir. Aksi taktirde hava kirliliği sorunlarınız çözülmeyebilir, veya çözülse bile gereğinden çok daha fazla para harcamanız gerekebilir.

İşletmenize Uygun Çözümlerimiz

Restoran havalandırma sistemi için uygun baca filtresini seçmede yardıma mı ihtiyacınız var? Havmak olarak sizin için tamamıyla esnek ve yenilikçi ürünler sunuyoruz! İlk olarak, baca sistemine sahip işletmelerinizdeki duman ve koku sorununu ortadan kaldırmak için tasarladığımız elektrostatik ekoloji ünitelerimize göz atabilirsiniz. Dahası, işletmenizdeki pişirme metotlarına özel çözümler için size en uygun filtreleri sunalım.

Lokanta Havalandırma, restoran havalandırma, kebapçı havalandırma, ızgara havalandırma, restoran baca filtresi, lokanta duman filtresi, restoran duman filtresi
Eco-Purge Dumansız Pişirme Ünitesi

Baca sisteminiz yağlanıp, sürekli bakım ve temizlik mi gerektiriyor? İşletmeniz için baca izni alamıyor musunuz? Endişelenmeyin, Havmak olarak tam da size uygun bir ürün geliştirdik. Eco-Purge dumansız pişirme üniteleri ile artık lokanta havalandırma sistemine veya bacaya ihtiyacınız yok! Eco-Purge Profesyonel serisi dumansız ızgara ekoloji üniteleri, ızgara yapmak için gerekli bileşenleri tamamıyla içeren paket sistemdir. Sizler için geliştirilen Eco-Purge ünitesi, standart olarak ızgara ocağıdavlumbaz sistemielektrostatik filtreuvc filtreemiş fanı ve kontrol panosunu içerir. Dumansız mangal ünitesi ile ızgara yapmaya başlamak için sisteme en yakın duvar yada cama 30x50cm ölçülerine sahip hava menfezi eklemeniz tamamıyla yeterlidir. Hem baca sistemi olmayan işletmelerde güvenle kullanabilirsiniz. Hem de baca sistemi olan işletmelerde kanal yağlanmasının önüne geçmek için kullanabilirsiniz!

Lokanta Havalandırma Ekoloji Ünitelerimiz İçin

Bacasız Pişirme Ünitelerimiz İçin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments